Budeme rádi za ohodnocení Vašeho pobytu

Hodnocení (5 / 4)
avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Michaela DvořákováGrulenka s více rodinamiPetra Paldrmanova- GallagherKateřina Šilarová Recent comment authors
Kateřina Šilarová
Host
Kateřina Šilarová
Hodnocení :
     

Chata přímo u sjezdovky, takže super umístění, speciálně, když máte malé děti a střídate se na lyžování. U chaty se dá pohodlně sankovat, pro malé a nenáročné se dá i na zahradě. Kousek restaurace, procházky. Na vlek vidíte z okna, pěšky 3minuty. Chata je krásná, nová. Majitelé velmi milí.

Petra Paldrmanova- Gallagher
Host
Petra Paldrmanova- Gallagher
Hodnocení :
     

Petra Paldrmanova-Gallagher doporučuje Dřevenice u vleku.
6. ledna ·
Krásné, čisté, příjemné ubytování v těsné blízkosti lyžařského areálu Rališka. Vhodné pro rodiny s dětmi, plně vybavená herna, kuchyně, velká koupelna i sauna. Vřele doporučujeme !!!
Dáváme 5*

Grulenka s více rodinami
Host
Grulenka s více rodinami
Hodnocení :
     

Léto 2020 – Grulenka s více rodinami Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100% Plusy: Hodně cestujeme nejen u nás, ale i po Evropě, takže máme srovnání. Milí a vstřícní majitelé se o své hosty starají na příští vzorně! V domě naleznete vše, co potřebujete, takže máte pocit, že jste vlastně doma. Kuchyň je nadstandardně vybavená nejen spotřebiči, ale i drobnými Plusy: Hodně cestujeme nejen u nás, ale i po Evropě, takže máme srovnání. Milí a vstřícní majitelé se o své hosty starají na příští vzorně! V domě naleznete vše, co potřebujete, takže máte pocit, že jste vlastně doma. Kuchyň je nadstandardně… Číst vice »

Michaela Dvořáková
Host
Michaela Dvořáková
Hodnocení :
     

Výborné umístění, vyžití pro děti na zahradě. Ubytování bylo hezké, čisté prostředí. Blízko od přehrady, kde se dá v létě koupat a i veškeré známé turistické cíle v blízkosti.