Budeme rádi za ohodnocení Vašeho pobytu

avatar
Kateřina Šilarová
Host
Kateřina Šilarová
Hodnocení :
     

Chata přímo u sjezdovky, takže super umístění, speciálně, když máte malé děti a střídate se na lyžování. U chaty se dá pohodlně sankovat, pro malé a nenáročné se dá i na zahradě. Kousek restaurace, procházky. Na vlek vidíte z okna, pěšky 3minuty. Chata je krásná, nová. Majitelé velmi milí.

Petra Paldrmanova- Gallagher
Host
Petra Paldrmanova- Gallagher
Hodnocení :
     

Petra Paldrmanova-Gallagher doporučuje Dřevenice u vleku.
6. ledna ·
Krásné, čisté, příjemné ubytování v těsné blízkosti lyžařského areálu Rališka. Vhodné pro rodiny s dětmi, plně vybavená herna, kuchyně, velká koupelna i sauna. Vřele doporučujeme !!!
Dáváme 5*

Grulenka s více rodinami
Host
Grulenka s více rodinami
Hodnocení :
     

Léto 2020 – Grulenka s více rodinami Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100% Plusy: Hodně cestujeme nejen u nás, ale i po Evropě, takže máme srovnání. Milí a vstřícní majitelé se o své hosty starají na příští vzorně! V domě naleznete vše, co potřebujete, takže máte pocit, že jste vlastně doma. Kuchyň je nadstandardně vybavená nejen spotřebiči, ale i drobnými Plusy: Hodně cestujeme nejen u nás, ale i po Evropě, takže máme srovnání. Milí a vstřícní majitelé se o své hosty starají na příští vzorně! V domě naleznete vše, co potřebujete, takže máte pocit, že jste vlastně doma. Kuchyň je nadstandardně… Číst vice »

Michaela Dvořáková
Host
Michaela Dvořáková
Hodnocení :
     

Výborné umístění, vyžití pro děti na zahradě. Ubytování bylo hezké, čisté prostředí. Blízko od přehrady, kde se dá v létě koupat a i veškeré známé turistické cíle v blízkosti.

Jaruška Novotná
Host
Jaruška Novotná
Hodnocení :
     

Letní pobyt v této krásné chatě nás ohromil – nádherné výhledy ze všech stran. Ubytování nové, čisté a plně vybavené. Hlavně pro děti jak na zahradě tak i uvnitř:)
Přímo u chaty sjezdovka i restaurace s možností polopenze. V okolí nádherné výlety. Majitelé velmi milí. Těšíme se na další pobyt.

David Vlachopulos
Host
David Vlachopulos
Hodnocení :
     

Výborná lokalita, výborně vybavený apartmán, vše čisté, uklizené. K dispozici zahrada s dětským hřištěm. Vřele doporučujeme.

Monika a Petr
Host
Monika a Petr
Hodnocení :
     

Ubytováni to NÉNI jen tak OBYČEJNY! – umístěni chajdy – ŠPICA – chajda zvenku – ŠPICA – chajda vevnitř – ŠPICA – naklizeny, jak kdyby měla přijet tchyňa – v kópelce infrasauna, takže pro ty co si potřebujó nahřát záda taky ŠPICA – vyhled z terasy po ránu parádni – kopce – navrch, dule a všude lesy – vyhled z terasy navečer (po pár pivech) eště lepši – to je vidět až na Slovensko – u chajdy prolizačky a skluzavka pro děcka – taky ŠPICA – pan majitel a paní majitelová – ŠPICA LIDI A to všecko NÉNI PŘEHNANY, protože… Číst vice »

Jana
Host
Jana
Hodnocení :
     

Krásné a čisté ubytování, chata plně vybavena, nádherné okolí, slušní a feroví majitelé. Naprostá spokojenost.👍👍👍

Irena Liptáková
Host
Irena Liptáková
Hodnocení :
     

Báječná lokalita – sjezdovka na dohled od chaty, pokud mrzne, tak se dá bruslit na přehradě v docházkové vzdálenosti, restaurace je hned naproti, místo na bobování se taky najde. Oba apartmány jsou pěkně a moderně zařízené, čisté, je zde vše, co člověk během pobytu může potřebovat. Ve velkém apartmánu je i dětský koutek. Majitelé jsou velmi milí a vstřícní. Určitě pobyt doporučujeme.